| přihlásit | | registrace | | uživatelé |

O autorovi & webu


Ing. Radek Havlíček
icq: 171959912
mail: naxos(zavinac)email.cz, havlicek.radek(zavinac)gmail.com
skype: notor.net
Moje záliby jsou počítače, fotografování, příroda a spousta dalšího.

Počítače

Čím více se ponořuji do tajů počítačové techniky, tím více nabývám dojmu, že o nich vlastně nic nevím :-D. Dříve jsem dělal webmastera, ale usnul jsem na vařínech a kódy už umím jen číst. Třeba se časem něco doučím ;-).

Fotografování

Fotografování se věnuji již mnoho let. Začínal jsem s obyčejným kompaktem značky Yashica někdy v 90-tých letech, nejprve to bylo jen takové cvakání, ale velmi brzo jsem o fotografii začal přemýšlet jako o celku a zajímat se o její optiku, fyziku i chemii. Později jsem přešel na Praktiku BX20 - báječný fotoaparát - a ruku v ruce s tím byla i práce ve fotokomoře. Čas od času se mi poštěstilo fotit i nějakou lepší technikou. V roce 2004 jsem přešel na digitální fotografii a s postupem let kupoval různé fotoaparáty (většinou z druhé ruky, ale i tak skvěle posloužily na mé fotografické cestě). Postupně jak se mi stávalo fotografování prací a obživou, začala být technika profesionálnější, nákladnější a hlavně rozsáhlejší.
Mám zkušenosti s prací ve fotokomoře, která mi také učarovala. Bohužel jsem s touto činností musel skončit, protože nemám prostory na její umístění.

Fotím všecho možné, ale nejraději mám asi přírodu. Není to jen o výsledné fotografii, ale i o čase stráveném v krásném prostředí. Například Šumava je naprosto úchvatná svojí pestrostí. Člověk nikdy neví, na co narazí.
Dost často také fotím různé společenské akce, architekturu a když mám tvořivou náladu, tak i dokument.

Od roku 2008 spolupracuji s rybářskou televizí Chytej.tv jako kameraman na jejích pořadech a filmech.Web www.notor.net


Jak vlastně vznikl název této domény... Jeho význam je, myslí naprosto jasný. Jedná se o notora v pravém slovas smyslu. Ať už jde o notorického alkoholika, milovníka zábavy, fotografa, sportovce... prostě cokoliv. Vyjadřuje vášeň pro jakoukoliv činnost a tak by měl fungovat i tento web. Můžou se zde objevit informace takřka o čemkoliv. Hlavní náplní jsou fotografie, ale nikdo neví o čem bude další článek (ani já ne).


Veškerý obrazový a textový materiál je soukromým majetkem, avšak po domluvě a s mým vědomím je možné obsah dále šířit.


Napište mi email:
Váš e-mail
Předmět
Kontrola  img
Zpráva
Příloha

SunLight CMS | administrace